Seven Seas “The Vampire Cosmonaut” ve “I Am Not a Succubus!” Lisansını Aldığını Duyurdu

Seven Seas Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Irina: The Vampire Cosmonaut hafif roman serisinin ve I Am Not a Succubus’un lisansını aldığını duyurdu!

Seven Seas, Keisuke Makino ve Karei’nin Irina: The Vampire Cosmonaut (Tsuki to Laika to Nosferatu) hafif roman serisinin ilk cildini fiziksel olarak Ağustos 2022’de ve dijital formatta erken yayınlayacak. Şirket hikayeyi şöyle anlatıyor:

1960’ların alternatif bir versiyonunda, vahşi bir savaşın ardından iki küresel süper güç ortaya çıktı: Zirnitra Birliği ve Arnack Birleşik Krallığı. Doğu ve Batı, uzaya ilk mürettebatlı uçuşu göndermek için amansız bir yarışta kilitlenir ve birliğin gizli bir gündem geliştirmesine yol açar: Vampirleri uzay uçuşu test denekleri olarak kullanmayı amaçlayan Nosferatu Projesi ortaya çıkar. İnsanlara benzer, ancak korkulan ve aşağılanan vampirlerin, böyle tehlikeli bir görev için mükemmel “kobaylar” olduğu varsayılır. Birlik askeri ve hevesli bir kozmonot olan Lev Leps, operasyon için seçilen vampir Irina Luminesk namı diğer N44’ü denetlemekle görevlendirilmiştir ve planlandığı gibi vampir kızdan duygularını tam olarak ayıramaz. Baskı ve tehlikeyle karşı karşıya kalan ikisinden biri kozmosa uçmayı başarabilecek mi?

Seven Seas, Horitomo’nun I Am Not a Succubus’unun ilk cildini yayınlayacak! (Succubus Ja Nai Mon!) mangası Mayıs 2022’de fiziksel ve dijital olarak karşımıza çıkacak.

Şirket hikayeyi şöyle anlatıyor:

Yeni bir okula uyum sağlamak her zaman zordur ve sadece canavar kızlardan oluşan bir akademiye transfer edilen utangaç bir insan olan Sakura için bu durum iki katına çıkar! Sakura’nın yeni sınıf arkadaşları arasında öpüşmeye meraklı bir harpi, alaycı bir lamia, gözü Sakura’da olan bir tepegöz ve şehvetli iblislerle dolu koridorlarda temkinli yürüyen bir centaur var. Uyum sağlamaya istekli ve ikna edici bir vücuda sahip olan Sakura, yalan söyler ve kendini bir succubus ilan eder. Ama bu oyunu sürdürebilir ve yeni arkadaşlarının ellerini, pençelerini ve pul pul pullarını ondan uzak tutabilir mi? Uzun, gerilim dolu bir okul yılı olacak!

Horitomo mangayı 2016’da Kill Time Communication’ın Comic Unreal dergisinde piyasaya sürmüş ve manganın dördüncü derlenmiş kitabı Nisan ayında gönderilmişti.

Seven Seas, ayrıca Sui Hutami’nin Dungeon People (Dungeon no Naka no Hito) mangasının ilk cildini Temmuz 2022’de fiziksel ve dijital olarak yayınlayacak.

Şirket hikayeyi şöyle anlatıyor:

Clay, babası tarafından hırsızlar loncasının uzman bir üyesi olarak eğitildi. Babası üç yıl önce ortadan kaybolduğundan beri, Goblinler, bir Minotaur ve her türlü diğer tehlikeli yaratıklarla dolu bir zindanda onu aramak için yeteneklerini kullanıyor. Clay, daha önce hiç kimsenin sahip olmadığı kadar derine indiğinde, zindanın bekçisiyle tanışır. Şaşırtıcı bir şekilde, Clay ekibe katılmaya davet edilir! Ve böylece Clay’in yeni işi başlar – zindanın iç işleyişini ve perde arkası sırlarını içeriden öğrenecektir.

Editör – Abyssojo