MAMA 2021 Söylentileri BTS ve Justin Bieber’ı İçeriyor; Bir Collab Bekleyebilir Miyiz?

MAMA yani Mnet Asya Müzik Ödülleri, dünyanın dört bir yanındaki hayranların beklediği en büyük müzik gecelerinden biri olarak seyircileri için muazzam gösteriler sunmaktadır. Her yıl milyonlarca kişinin gösteriye katılmasıyla birlikte, genelde tüm gözler kimin ve nasıl görüneceği üzerinde olur.

Bir netizen tarafından gösteri için bahsettiği bir detay ilgilenenleri meraklandırdı. Gönderiye göre, her yıl ödül törenini ziyaret etmeyi ve sahneyi her seferinde muhteşem bir performansla süsleyen BTS’in Justin Bieber ile bu yıl geceye katılması bekleniyor.

Hayranlar iki dünya yıldızı arasında bir işbirliği sahnesi planlamaya başlarken, olasılıklara bakıyoruz. Justin Bieber ve BTS, daha önce birbirlerine olan hayranlıklarını dile getirmişlerdi. BTS üyesi Jungkook, Kanadalı şarkıcının şarkılarını coverladı ve sık sık ondan bahsederdi.

HYBE LABELS’in Justin Bieber’ı yöneten ajans Ithaca Holdings’i satın almasıyla, Güney Koreli grup ve Justin Bieber artık şirket arkadaşları ve ikisinin dünyayı ele geçirecek bir performans için sahneye çıkması bekleniyor.

BTS, daha önce 2018 Genie Müzik Ödülleri’nde bir sahne için Charlie Puth ile çalışmıştı, bu yüzden söylenti oldukça muhtemel görünüyor!

MAMA 2021, hayranların 11 Aralık’ta Gyeonggi Eyaletindeki Paju Şehrindeki CJ ENM’nin Contents World’deki geceyi sabırsızlıkla beklemelerini sağlayan ödül töreni için ilk kadın sunucu olarak şarkıcı Lee Hyori’yi duyurdu.

Kaynak (1)