Lee Sun Bin, Han Sun Hwa Ve Jung Eun Ji, “Work Later, Drink Now” Posterleri İçin Fotoğraf Çekiminde Choi Siwon’la Şirince Dalga Geçmeyi Bırakamıyorlar

Bir webtoondan uyarlanan “Work Later, Drink Now”, hayat felsefeleri işten çıktıktan sonra bir şeyler içmek etrafında dönen üç kadın hakkında dönüyor.

Lee Sun Bin, çeşitli şov yazarı Ahn So Hee, Han Sun Hwa, yoga eğitmeni Han Ji Yeon ve Apink’in Jung Eun Ji’si YouTuber Kang Ji Goo olarak rol aldı. Super Junior’ın Choi Siwon’u, bir çeşit gösteri PD (yapım yönetmeni) olan Kang Book Goo olarak rol aldı.

Fotoğrafçı onlara konseptin “Bugünün içkisini yarına bırakmayalım” olduğunu söylediğinde Choi Siwon, “Sadece anlaşıyormuş gibi yapacağım” yorumunu yapıyor. Lee Sun Bin, karakterinin perspektifinden düşünerek pozlarıyla yaratıcı olmaya başlar. Jung Eun Ji, Choi Siwon’a içki içmekte iyi olup olmadığını sorar ve o da ertesi gün zor zamanlar geçirdiği için olmadığını söyler. Fotoğrafçı, “Üçünüz harika gidiyorsunuz” diyerek oyunculara iltifat ediyor. Choi Siwon’un da resimde olduğunu fark edince, “Hayır, dördünüz harika gidiyorsunuz” diyerek kendini çabucak düzeltti. Choi Siwon yüksek sesle, “İyi olmadığımı kim söyledi? Seni yakaladım!”

Lee Sun Bin, bir sonraki poster için Choi Siwon’un etrafında toplanmalarını öneriyor. Fotoğrafçı sevimli göründüğünü söylüyor ve Choi Siwon şöyle diyor: “Sakalımı uzattıktan sonra ilk defa birinin sevimli olduğumu söylediğini duydum.”

“Work Later, Drink Now” 22 Ekim’de başlıyor. Dramanın en son fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

KaynaK (1)