Kobayashi san – Dragon Maid S Yeni Promosyonda Ekstra Bölüm Geliyor

Kobayashi-san-chi no Maidragon S olarak da bilinen Kobayashi’s Dragon Maid S, Twitter ve YouTube’da yayınlanmamış bir bölüm için bir fragman yayınladı.

Kobayashi-san-chi no Dragon Maid S’sinin resmi Twitter hesabı, 19 Ocak’ta Japonya’da Blu-ray ve DVD’ye çıkacak olan yepyeni bir ekstra bölümün tanıtımını paylaştı.
“Nippon no Omotenashi (Attend wa Dragon desu)” başlıklı özel bölüm.

19 Ocak 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan BD&DVD Volume S ile birlikte verilecektir. Bölümün başlığında Welcome Her In Japanese Style (Ejderha Rehberi) yazıyor.

Fragman, Kanna’nın New York’ta tanıştığı Chloe’nin onu Japonya’da tekrar gördüğünü gösteriyor. Kobayashi-san Dragon Maid, Kanna’nın Kanna’nın Günlük Yaşamı başlıklı bir spin-off manga serisine sahiptir. Beşinci cildinde bir araya gelmeleri için üç bölüm var. 30 Eylül 2021’de Kobayashi’nin Dragon Maid 1. Sezonunun yayınlanmamış bölümü ilk kez TV’de yayınlandı. Animenin karakter tasarımcısı Kadowaki Miku, takdirini Iruru’nun bir illüstrasyonuyla paylaştı ve Sezon 2’nin yayınlanmayan bölümünü “çok fazla sevgi kattığı” bir şey olarak nitelendirdi.

Kaynak (1)

Editör – Rin