Kim Soo Hyun Yaklaşan Drama ‘One Ordinary Day’ İçin Karakter Posterinde Üzgün Ve Yalnız Bir Poz Verdi

Bir performans afişiyle değerlendirilebiliyorsa, o zaman eminiz ki bu ödüllü bir performanstır! Yaklaşan drama ‘One Ordinary Day’ Kim Soo Hyun’un karakter posterini yayınladı. Posterde Kim Soo Hyun mahkûm kıyafetiyle yerde oturuyor. Omuzları eğik, başı aşağı dönük, Kim Soo Hyun üzgün ve yalnız bir resim poz verirken umutsuzluğa kapılabilirsiniz. Kim Soo Hyun , karakteri Kim Hyun Soo’nun içinde bulunduğu umutsuzluğu etkili bir şekilde canlandırıyor.

Görüntünün açısı, arkasında sonsuzca uzanan ve gökyüzüne dokunan soğuk beton duvarı vurguluyor. ‘Punch’, ‘Whisper’ ve ‘The Fiery Priest’ ile ünlenen Lee Myung Woo tarafından yönetilen ‘One Ordinary Day’, BBC şovu ‘Criminal Justice’in sekiz bölümlük bir Kore versiyonudur. Gelecek versiyonda Kim Soo Hyun, bir gecede bir cinayet davasında şüpheli olarak belirlenen sıradan bir üniversite öğrencisi olan Kim Hyun Soo olarak oynayacak. Cha Seung Won, gerçeklerle ilgilenmeyen düşük sınıf bir avukat olan Shin Joong Han olarak oynayacak.

Dizinin yapım ekibi, Kim Soo Hyun’un hem erkeksi hem de erkeksi bir yanı olduğu için izleyicilerin onun performansını daha fazla beklemesine neden olduğu yorumunu yaptı. Yaklaşan yeni karanlık suç drama dizisi ‘One Ordinary Day ‘, yalnızca akış platformu Coupang Play aracılığıyla yayınlanacak.