“Jirisan” Dizisinin İlgi Çekici Afişleri Yayımlandı

“Jirisan” Dizisinin birçok afişi yayımlandı. Başrollerinde Jun Ji-Hyun ve Ju Ji-Hoon’un olduğu dizi 23 Ekim’de ekranlara gelmek için hazırlanıyor.

Jirisan dizisi, Jirisan Ulusal Parkı’nın korucularının ve diğer çalışanlarının dağın gizemli ve keşfedilmemiş bölgelerinde tırmanarak hayatta kalanları ve kayıp yürüyüşçüleri kurtarmaya çalıştıkları Jiri Dağı’nın yüksek kısımlarında geçmektedir. Seo Yi Kang (Jun Ji-Hyun), navigasyon konusunda engin deneyime sahip parkın en iyi korucusudur ve kayıp bireylerin izini sürme konusunda oldukça bilgilidir. Bir gün, askeri akademi mezunu olan çaylak bir park korucusu, Jiri Dağı’nda bir korucu olmasına neden olan korkunç bir olay yaşayan eski bir teğmen olan Kang Hyun Jo (Ju Ji-Hoon)’nun ortağı olur. Böylelikle drama, dağın ziyaretçilerini de çevreleyen bir gizem etrafında toplanır; öldürmeye gelenler ve hayatlarını sona erdirmeye gelenler.

Dizi için yayımlanan grup afişi, dağda mahsur kalan ve kaybolanları kurtarmak için kendilerini riske atan beş korucuyu gösteriyor. Jun Ji-Hyun şiddetli bir ateşle karşı karşıya kalırken, Joo Ji Hoon ciddi ve kararlı ifadesi ile sorumluluklarını benimsiyor. Büro başkanını oynayan Sung Dong Il, bir kriz durumunda başı çekerken, Oh Jung Se ve Jo Han Chul da kendilerini tam teçhizatlı kurtarma çalışmalarına veriyorlar. Afiş ayrıca, korucuların gece ve gündüz fark etmeksizin nöbette olduklarını ve helikopter gibi özel ekipmanlardan yararlandıklarını gösteriyor.

Kaynak (1)