BLACKPINK Hayran Hediyelerini Artık Kabul Etmeyecek

YG Entertainment, BLACKPINK’in artık hayran hediyelerini kabul etmeyeceğini duyurdu.

12 Ekim’de ajans aşağıdaki resmi açıklamayı yayınladı:

Merhaba, ben [BLACKPINK’in] hayran desteğinden sorumlu yönetici.

BLACKPINK’e her zaman destek veren ve minnettar olduğumuz hayranlarımıza hayran desteği hakkında bir duyuru yapmak istiyoruz.

Bu yıl, BLACKPINK üyeleri çıkışlarının beşinci yıl dönümünü kutladılar ve bir kez daha hayranlarından isteyebileceklerinden daha fazla tebrik aldılar. BLACKPINK üyeleri, hayranlarının bunca yıl boyunca kalplerini döktüğü hayran desteği ve hediyeler konusunda uzun süre dikkatlice tartıştıktan sonra, bu zor duyuruyu yapıyoruz.

Hayranların BLACKPINK’in yıldönümleri (grubun çıkış yıl dönümü, solo çıkış yıldönümleri veya doğum günleri), yayınlar (müzik şovları, radyo şovları veya eğlence şovları) gibi özel günlerini kutlamak için hazırladığı hayran desteğini veya postayla gönderilen hediyeleri artık saygıyla kabul etmeyeceğiz. ) veya konserler (atıştırmalıklar, kutlama çelenkleri).

Sevginizi iletmek ve bu özel günleri daha çok ihtiyaç duyulan yerlere kutlamak için hazırladığınız hediyeleri ve hayran desteğini verirseniz minnettar oluruz. Hayran mektuplarının yanı sıra, postayla gönderilen hediyelerin veya teslim edilen paketlerin iade edileceğini veya atılacağını lütfen unutmayın. Hayranların işbirliğini ve anlayışını istiyoruz.

Bu politikayı 12 Ekim 2021 tarihinden itibaren uygulayacağız.

Hayranlarının desteği sayesinde, BLACKPINK gelecekte daha da geniş bir etkinlik yelpazesine sahip olmaya devam edecek ve daha havalı sanatçılar olmak için çok çalışacaklar. Lütfen onlara çokça ilgi ve sevgi vermeye devam edin.

Teşekkürler.